Korzystając z usług Liga Obrony Kraju w Miechowie (dalej „LOK” lub „LOK Miechów”) powierzasz nam swoje informacje. Polityka prywatności służy jako pomoc w zrozumieniu, jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy. Te informacje są ważne, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem.

Jakie dane przetwarzamy?

Przetwarzamy dane, które podajesz lub pozostawiasz w ramach korzystania z naszej strony. Są to przede wszystkim dane niezbędne do udostępnienia  kont profilowych np. adres e-mail, które nam podajesz np. w ramach formularza rejestracyjnego lub rezerwacji strzelnicy, jak również dane, które pozostawiasz w ramach poruszania się po naszych Usługach czyli m.in. te, które pozostawiasz w tzw. plikach cookies. Przetwarzamy również dane, które sam zamieszczasz w Usługach udostępnianych Tobie przez nas w ramach tzw. „hostingu” – w takim przypadku nasze przetwarzanie ogranicza się jedynie do udostępnienia powierzchni wirtualnej, na której zamieszczasz te dane.

Kto jest administratorem danych?

Administratorami Twoich danych jest administracja serwisu LOK Miechów. Ponadto, w świetle obowiązującego prawa, administratorami Twoich danych w ramach poszczególnych Usług mogą być również kadra i zarząd LOK w Miechowie.


Wyszukaj

Stan powietrza

Nadchodzące wydarzenia

Data: 11.11.2019 14:00
Miejsce: Strzelnica kulowa
Broń: CZ shadow 9 mm / CZ 75
Rodzaj: otwarty turniej strzelecki
Nagroda: puchar Prezesa Klubu Strzelectwa Sportowego „GRYF” LOK w Miechowie