Kurs kwalifikowanych pracowników ochrony osób i mienia

Kategoria: Szkolenia

Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK w Miechowie organizuje kurs kwalifikowanych pracowników ochrony osób i mienia.

Spotkanie informacyjne odbędzie się  5 stycznia 2019 r. o godzinie 09:00 w siedzibie OSzK LOK ul. Podzamcze 40. Spotkanie rezerwowe planowane jest na 12 styczeń o godzinie 09:00 w ośrodku szkolenia.

Czas trwania kursu to 245 godzin. Zajęcia odbywają się we wtorki, czwartki od godz. 15:00 oraz w soboty i niedziele od godziny 08:00.
Ośrodek dysponuje wykwalifikowana kadrą, salami wykładowymi, strzelnicą kulową LOK w Miechowie.

Ten kurs jest podstawowym krokiem, dzięki któremu odpowiednio przygotujesz się do pracy jako pracownik ochrony.Umożliwia on uzyskanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, który zastąpił dawne licencje I i II stopnia. Dzięki niemu masz możliwość wykonywania między innymi takich zadań jak ochrona osób, konwojowanie wartości pieniężnych, czynności związanych z użyciem środków przymusu bezpośredniego i broni palnej oraz kierowania zespołami pracowników ochrony. Kwalifikowani pracownicy ochrony to elita branży ochroniarskiej, która jest wynagradzana znacznie wyżej, niż pracownicy ochrony zajmujący się zwykłym dozorem mienia, posiadająca od nich znacznie większe uprawnienia, ale też wiedzę i umiejętności praktyczne.
Kurs realizowany w formie zajęć stacjonarnych i praktycznych

Koszt kursu to 1 400 zł (możliwa płatność w ratach).

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się osobiście w biurze lub telefonicznie pod numerem telefonów: 508 024 071 oraz 41 38310 75


Skomentuj

Wyszukaj

Stan powietrza

Nadchodzące wydarzenia

Data: 11.11.2019 14:00
Miejsce: Strzelnica kulowa
Broń: CZ shadow 9 mm / CZ 75
Rodzaj: otwarty turniej strzelecki
Nagroda: puchar Prezesa Klubu Strzelectwa Sportowego „GRYF” LOK w Miechowie